قفسه 118 ، مرکز فروش قفسه بندی فلزی ، پالت ابزار ، نردبان خانگی ، نردبان صنعتی و چرخ فروشگاهی در تهران
قفسه بندی فلزی
قفسه بندی فلزی گزینه ای مقرون به صرفه، با دوام و همه کاره برای حل بسیاری از موارد ذخیره سازی است که مشاغل بدون در نظر گرفتن حیطه ی کاری که انجام می دهند می توانند از آن استفاده کنند. اگر به دنبال چند روش دیگر برای استفاده از قفسه های فلزی در محل کار خود هستید، با ما همراه باشید:
استفاده از قفسه فلزی برای ذخیره سازی سرد:
بسیاری از صنایع برای ذخیره سازی محصولات خود به استفاده از یخچال ها تکیه می کنند. نمونه بارز آن در رستوران ها، مشاغل دارویی / پزشکی، مراکز تحقیقاتی (هر چیزی که شامل مطالعه مواد بیولوژیکی یا شیمیایی باشد)، بیمارستان ها و کلینیک ها و حتی شرکت های IT و میزبان سرورها به سردخانه احتیاج دارند. (در مورد آن فکر کنید - یک اتاق بزرگ از سرورها و رایانه ها دارید که اگر به فکر فراهم آوردن سرمایش آن نباشید، واقعاً داغ می شود.) بیشتر قفسه های فلزی به گونه ای طراحی شده اند که در برابر انواع مختلفی از دما مقاومت کنند و بخاطر دوام بالای آن ها در سردخانه ها بسیار کاربردی هستند. همچنین فراهم کردن ایمنی و سازماندهی آن ها عملی ساده و امکان پذیر می باشد.
استفاده از قفسه فلزی در خرده فروشی ها: 
چه این که شما یک فروشگاه  زنجیره ای بزرگ داشته باشید یا فروشنده ی سوپر مارکت محله ی خود باشید برای نگهداری اجناس خود در انبار نیاز به قفسه فلزی خواهید داشت. واحدهای قفسه بندی فلزی راهی عالی برای ساماندهی کل انبار شما هستند. واحدهای قفسه بندی فلزی باز از همه زاویه ها و جهات، دسترسی آسان به موجودی شما را فراهم می کنند. این نوع قفسه ها به اندازه کافی محکم هستند به طوری که حتی از سنگین ترین جعبه های اجناس نیز پشتیبانی کنند.
قفسه بندی فلزی
ذخیره طولانی مدت اسناد:
قفسه بندی فلزی، روشی عالی برای ذخیره صندوق های کاغذ و پرونده های متعدد بدون نیاز به اتاق اضافی برای امر بایگانی است. اگر مشاغل شما نیاز به ذخیره كاغذ برای مدت طولانی (مانند سوابق پزشکی، اسناد تعمیر و مواردی از این قبیل) دارد، قفسه های فلزی می توانند وزن زیادی را تحمل كرده و تا زمانی كه نیاز به نگهداری اسناد داشته باشید، بانک اطلاعاتی شما را حمل كنند.
انبار آشپزخانه:
قفسه های فلزی زیادی به صورت استریل طراحی شده اند که این امر آن ها را برای نگهداری مواد غذایی ایده آل می کند. اما مواد غذایی فقط در رستوران ها و کافی شاپ ها نگهداری نمی شوند - اگر وسایل غذا یا آشپزخانه ای دارید که به سازماندهی سریع نیاز دارد، قفسه های فلزی رستوران ها را می توان به راحتی برای تأمین فضای ذخیره بدون میکروب برای سالن های غذاخوری و موارد مشابه تهیه کرد.
انبار کارگاه ها:
انبار کارگاه ها و مغازه های مکانیکی نیز به قفسه های فلزی برای امر نگهداری ابزارآلات خود نیاز خواهند داشت. این نوع قفسه به دلیل ساختار محکمی که دارد، می تواند گزینه ی مناسبی برای محیط های خشن نیز باشد.
صفحه اصلی      درباره ما      قفسه بندی      چرخ فروشگاهی      پالت ابزار      نردبان خانگی      نردبان صنعتی      تماس با ما     
تلفن های فروش : 66741395 و 66746835 و 66747106
تهران ، خیابان حافظ ، خیابان سرهنگ سخایی ، پلاک 134
موبایل : 09120674623
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه قفسه 118 می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح