قفسه 118 ، مرکز فروش قفسه بندی فلزی ، پالت ابزار ، نردبان خانگی ، نردبان صنعتی و چرخ فروشگاهی در تهران
شما اینجا هستید : صفحه اصلی  -> قفسه بندی >
قفسه بندی
چرا قفسه بندی انجام می دهیم؟
قفسه بندی برای متمایز کردن اشیای متفاوت و دسته بندی اشیای هم نوع در کنار یکدیگر است. 
قفسه چیست؟
قفسه یک چارچوب افقی مسطح است که در یک خانه، فروشگاه یا مکان های دیگر برای نگهداری اشیا و اجسام گوناگون از آن استفاده می شود. تفاوتی که قفسه بندی با کمد ها دارد این است که، در قفسه بندی امکان نمایش اشیا وجود دارد. همان طورکه در فروشگاه ها می بینید اشیا هم نوع و هم خانواده را در یک قفسه ی مخصوص قرار می دهند تا مشتریان به راحتی بتوانند محصول و کالا های مورد نظر خود را آسان تر پیدا کنند. از مهمترین نوع قفسه بندی ، قفسه بندی فلزی می باشد .
 قفسه بندی این امکان را به ما می دهد تا نگهدارنده های ما از سطح زمین بلند تر باشند تا بتوانیم محصولات و اجناس را در معرض دید قرار دهیم. همچنین اجناس با یک نظم و ترتیب معین در کنار هم قرار می گیرند. تصور کنید وارد فروشگاهی می شوید که اجناس از کف زمین تا روی سقف بر روی هم تلنبار شده اند. آیا در چنین شرایطی می توانید برای خرید کالای مورد نیاز خود تمرکز کنید؟
قفسه بندی
ساختار قفسه بندی:
قفسه را می توان به یک دیوار یا یک سطح عمودی دیگر متصل کرد یا از یک سقف به حالت تعلیق درآورد. قفسه می تواند بخشی از یک قسمت مبلمان، کابینت، قفسه کتاب یا مرکز خرید باشد. معمولاً دو تا شش قفسه یک واحد جداگانه را تشکیل می دهند. هر قفسه به طور عمود به تکیه گاه های عمودی یا مورب وصل می شود و قفسه ها به صورت موازی یکی بالاتر از دیگری قرار می گیرد. قفسه های ایستاده از یک طرف یا هر دو طرف، فضای بیشتری را برای نگهداری تامین می کنند. یک قفسه با براکت های داخلی مخفی قفسه شناور نامیده می شود. قفسه یا کیسه‌ای که برای نگهداری کتاب طراحی شده، قفسه کتاب است.
طول قفسه به محدودیت های فضای نگهداری آن و ماکسیمم وزنی که انتظار می رود تحمل کند، بستگی دارد. فاصله عمودی بین قفسه ها به محدودیت های فضای نگهداری واحد و ارتفاع اجسام بستگی دارد. سیستم های قفسه بندی قابل تنظیم اجازه می دهد تا فاصله عمودی تغییر یابد. سخت ترین نوع قفسه بندی، قفسه بندی پالت است. در یک فروشگاه موبایل، لبه جلویی قفسه نگهدارنده ممکن است برای نمایش نام، شماره محصول، قیمت گذاری و سایر اطلاعات در مورد اشیای ذکر شده استفاده شود.
صفحه اصلی      درباره ما      قفسه بندی      چرخ فروشگاهی      پالت ابزار      نردبان خانگی      نردبان صنعتی      تماس با ما     
تلفن های فروش : 66741395 و 66746835 و 66747106
تهران ، خیابان حافظ ، خیابان سرهنگ سخایی ، پلاک 134
موبایل : 09120674623
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه قفسه 118 می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح