قفسه 118 ، مرکز فروش قفسه بندی فلزی ، پالت ابزار ، نردبان خانگی ، نردبان صنعتی و چرخ فروشگاهی در تهران
شما اینجا هستید : صفحه اصلی  -> چرخ فروشگاهی >
چرخ فروشگاهی
چرخ فروشگاهی و موارد استفاده ی آن:
پس از پیدایش و رشد فروشگاه های زنجیره ای، نیاز به وجود وسیله ای که بتواند به حمل و نقل اجناس خریداری شده توسط انسان ها کمک کند، احساس می شد. چرخ های خرید فروشگاهی به همین منظور ساخته شدند. این چرخ ها به یکی از ملزومات خرید، به خصوص در فروشگاه های بزرگ تبدیل شده است. 
چرخ فروشگاهی، وسیله نقلیه است که برای حمل و نقل، با استفاده از دو چرخ طراحی شده و به طور معمول توسط یک نیروی بیرونی کشیده می شود. با گذشت زمان، اصطلاح "چرخ فروشگاهی" به معنای تقریباً هر نوع انتقال کوچک است، از چرخ دستی های خرید گرفته تا چرخ های گلف یا UTV ؛ بدون در نظر گرفتن تعداد چرخ ها، بار حمل شده یا نیروی پیشران.
چرخ فروشگاهی
انواع چرخ های فروشگاهی:
همان طور که گفتیم چرخ فروشگاهی، سبد خریدی است که توسط یک فروشگاه مخصوصاً فروشگاه های زنجیره ای برای استفاده مشتریان داخل مغازه برای حمل و نقل کالا به سمت پیشخوان پرداخت صورت می گیرد. در بسیاری موارد، ممکن است مشتریان بخواهند از چرخ های فروشگاهی برای حمل کالای خریداری شده خود به بیرون از فروشگاه استفاده کنند، اما برخی از چرخ دستی ها به گونه ای طراحی شده اند که مانع خروج آن ها از مغازه می شوند.
در بسیاری از فروشگاه ها، مشتریان مجاز به استفاده از چرخ های فروشگاهی موجود در داخل پارکینگ هستند و پرسنل فروشگاهی چرخ ها را به محل اصلی باز می گردانند. با این وجود، در بسیاری از فروشگاه های دیگر، مکانیزم های قفل کاری سکه (یا توکن) برای ترغیب خریداران برای بازگشت صندوقچه ها به محل صحیح پس از استفاده فراهم شده است.
چرخ های فروشگاهی انواع مختلفی دارند. 
چرخ های فلزی
چرخ های پلاستیکی
همچنین نوع دیگری از چرخ های فروشگاهی در سال های اخیر وارد بازار شده است که کاملا تخریب پذیر و با محیط زیست سازگار می باشد.
صفحه اصلی      درباره ما      قفسه بندی      چرخ فروشگاهی      پالت ابزار      نردبان خانگی      نردبان صنعتی      تماس با ما     
تلفن های فروش : 66741395 و 66746835 و 66747106
تهران ، خیابان حافظ ، خیابان سرهنگ سخایی ، پلاک 134
موبایل : 09120674623
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه قفسه 118 می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح