قفسه 118 ، مرکز فروش قفسه بندی فلزی ، پالت ابزار ، نردبان خانگی ، نردبان صنعتی و چرخ فروشگاهی در تهران
شما اینجا هستید : صفحه اصلی  -> پالت ابزار >
پالت ابزار
پالت ابزار چیست؟
پالت، یک ابزار مقاوم و مستحکم است که در محیط کارخانه ها و صنعت حمل و نقل کاربرد زیادی دارد. پالت ها برای ذخیره سازی سازمان یافته قطعات و اجزای کوچک و بزرگ بسیار مناسب می باشند. در انبارها، کارگاه ها، مراکز تولیدی، فروشگاه های خرده فروشی، بیمارستان ها و مراکز توزیع تعداد زیادی چیز کوچک برای نظم دادن وجود دارد. در واقع پالت ها یک راه حل حمل و نقل برای دسترسی سریع به اجسام داخلشان هستند. همچنین در بحث حمل و نقل به دلیل فضای کمی که اشغال می کنند، ایده آل هستند. این ابزار به دلیل داشتن دستگیره های بزرگ و راحت سهولت جا به جایی را فراهم می کنند.
پالت ابزار
انواع پالت ابزار:
پالت ابزار انواع مختلفی دارد که بسته به نیاز افراد مختلف قابل استفاده هستند. سه نوع پالت ابزار که بیشترین کاربرد را دارند عبارتند از:
پالت ابزار چوبی
پالت ابزار پلاستیکی
پالت ابزار فلزی
پالت های ابزار چوبی و پلاستیکی به دلیل محکم بودن و مقاومت بالایی که دارند، نسبت به پالت ابزار پلاستیکی کاربرد بیشتری برای حمل اجسام سنگین دارند. این پالت ها برای حمل و نقل ابزار آلات در کارخانجات تا حمل و نقل گوشت های بسته بندی شده و پاکت های شیر مناسب هستند. پالت ابزار پلاستیکی یک کاربرد بسیار مهم دارد؛ آن هم در بحث صادرات به کشورهای استرالیا و انگلیس است. این پالت ها به دلیل سبک تر بودن و تمیز تر بودنشان برای صادرات میوه یا موارد دیگر بسیار مناب هستند.
از پالت های ابزار بارها و بارها می توان استفاده کرد. این ظروف حمل و نقل نسبت به جعبه های حمل مقوایی بسیار محکم تر و در طولانی مدت مقرون به صرفه هستند؛ زیرا جعبه های مقوایی پس از هر بار حمل و نقل آسیب نسبتا زیادی می بینند و عملا غیر قابل استفاده ی مجدد هستند اما در مورد پالت های ابزار اینگونه نیست.
پالت ها در نوع های مختلف و تعداد کشوهای متفاوت مانند تک کشویی ، 2 کشویی و ... تولید می گردد . پالت های یک پایه ، دو پایه و سه پایه نیز از انواع دیگر پالت می باشد . رنگ بندی پالت ها نیز در رنگ های متفاوت در بازار در دسترس می باشد . معمولا پالت ها محل نگهداری ابزار پلاستیکی می باشد که به صورت کشویی و یا پایه دار موجود می باشد . البته استفاده دیگری نیز مانند نگهداری مواد غذایی یا قطعات صنعتی نیز از پالت می شود .ما سعی کردیم در فروشگاه قفسه 118 بهترین پالت ها را با مناسب ترین قیمت به مشتریان گرامی عرضه نماییم .
صفحه اصلی      درباره ما      قفسه بندی      چرخ فروشگاهی      پالت ابزار      نردبان خانگی      نردبان صنعتی      تماس با ما     
تلفن های فروش : 66741395 و 66746835 و 66747106
تهران ، خیابان حافظ ، خیابان سرهنگ سخایی ، پلاک 134
موبایل : 09120674623
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه قفسه 118 می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح