قفسه 118 ، مرکز فروش قفسه بندی فلزی ، پالت ابزار ، نردبان خانگی ، نردبان صنعتی و چرخ فروشگاهی در تهران
شما اینجا هستید : صفحه اصلی  -> نردبان خانگی >
نردبان خانگی
چرا از نردبان خانگی استفاده می کنیم؟
نردبان خانگی همانطور که از اسمش پیداست برای رفع نیازهای خانگی و محیط های غیر تخصصی استفاده می شود. اگر در حال انجام کارهایی باشید که نیاز به رسیدن به مکان های مرتفع دارند، احتمالاً نردبان معقول ترین و عملی ترین گزینه است. اگرچه آن ها معمولاً انتخاب اول ما نیستند زیرا موارد دیگری نیز وجود دارد که می تواند جایگزین نردبان شود مانند: صندلی و میز؛ اما استفاده از نردبان می تواند کار شما را بدون به خطر انداختن سلامتتان آسان تر کند.
نردبان خانگی
چه موقع از نردبان خانگی استفاده کنیم؟
هنگام نقاشی خانه
هنگام انجام کارهای نجاری
هنگام تمیز کردن سقف
از نردبان های خانگی زمانی استفاده کنید که انجام عمل شما مستلزم وجود ابزاری خاص یا تجهیزاتی باشد که سطح بالاتری از محافظت در برابر سقوط را به شما می دهد. بهترین زمان استفاده ازنردبان خانگی زمانی است که شما باید روی چیزی کار کنید یا به چیزی برسید که حداقل دو فوت بالاتر از سر شما باشد. اگر عمل شما نیاز به ماندن بیش از 1 دقیقه را دارد؛ مانند تعویض لامپ ها یا تمیز کردن قسمت بالای کابینت؛ نردبان بهترین گزینه برای کمک به شماست تا بتوانید مدت زمان نسبتا زیادی را در ارتفاع بمانید.
هنگام نقاشی خانه می توانید از نردبان خانگی استفاده کنید؛
این که شما در حال رنگ آمیزی خانه ی خود هستید یا یک خانه را مجدداً تعمیر می کنید، یکی از مهم ترین وسایلی که باید داشته باشید نردبان است. اکثر مردم فکر می کنند استفاده از نردبان هنگام رسیدن به دیوارها یا قسمت های سخت و غیر قابل دسترس خانه می تواند بسیار ترسناک باشد اما در واقع استفاده از نردبان بسیار امن تر از استفاده از داربست های بداهه است.
نقاشی در ارتفاعات هرگز آسان نیست. اگر هیچ نردبانی ندارید، یک مورد جدید را خریداری کنید؛ زیرا می خواهید با رنگ کار کنید. فقط از نردبان های قدیمی استفاده نکنید زیرا آن ها به دلیل فرسایش در طول زمان می توانند بسیار نا امن باشند. چرا که در مقایسه با سایر کارهایی که تنها چند دقیقه وقت شما را می گیرد، نقاشی ساختمان نیاز به مدت زمان طولانی تری دارد.
نردبانی که از آن استفاده می کنید باید به درستی کار کند و این بدان معنی است که به راحتی خم نمی شود و همچنین به هنگام حرکت صدایی آزار دهنده به وجود نمی آید.
بهترین نوع نردبان خانگی که می توانید برای نقاشی خانه از آن استفاده کنید همان نردبان هایی است که قابلیت تاشو بودن دارند. نوع دیگری از نردبان هایی که می توانید از آن برای نقاشی استفاده کنید نوعی نردبان خانگی با پایه های ضخیم است که بتوانید بدون نگرانی از اینکه از نردبان حرکت غیر منتظره ای داشته باشد، کار خود را انجام دهید.
صفحه اصلی      درباره ما      قفسه بندی      چرخ فروشگاهی      پالت ابزار      نردبان خانگی      نردبان صنعتی      تماس با ما     
تلفن های فروش : 66741395 و 66746835 و 66747106
تهران ، خیابان حافظ ، خیابان سرهنگ سخایی ، پلاک 134
موبایل : 09120674623
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه قفسه 118 می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح