قفسه 118 ، مرکز فروش قفسه بندی فلزی ، پالت ابزار ، نردبان خانگی ، نردبان صنعتی و چرخ فروشگاهی در تهران
شما اینجا هستید : صفحه اصلی  -> نردبان صنعتی >
نردبان صنعتی
نردبان صنعتی انواع مختلفی دارد که برای کاربردهای متنوعی مورد استفاده قرار می گیرد. اگر در مورد انواع نردبان و کاربردهای آن ها اطلاعات کمی دارید، ادامه مطلب را بخوانید تا اصول اولیه برخی از نردبان های صنعتی و کاربرد هر یک از آن ها آشنا شوید.
چرا دانستن در مورد انواع نردبان و کاربردهای آنها مهم است؟
پاسخ ساده است. برای تصمیم گیری صحیح هنگام انتخاب نردبان برای یک کار خاص، باید پایه و اساس نردبان های صنعتی را بدانید. ابتدا باید تعیین کنید که کدام نوع نردبان برای کار مورد نظرتان مناسب تر خواهد بود.
انواع نردبان صنعتی:
نردبان ها با استفاده از موادی مانند چوب، پلاستیک، آلومینیوم و فولاد ساخته می شوند. بیشتر نردبان های صنعتی از جنس فلز هستند زیرا به دوام بیشتری نیاز دارند. نردبان های آلومینیومی بسیار محبوب شده اند زیرا سبک تر از نردبان های فولادی هستند و تحت تأثیر خوردگی قرار نمی گیرند. برخی از نردبان های صنعتی متداول عبارتند از:
1. نردبان قدم
نردبان های قدم محبوب ترین نوع نردبان های صنعتی هستند. آن ها بسیار قابل حمل هستند. این نردبان ها در صنایع و همچنین در خانه ها برای کار تعمیر و نصب وسایل و اتصالات مورد استفاده قرار می گیرند.
دو نوع نردبان پله ای، نردبان پله ای ساده و نردبان دو قلو است.
2. نردبان های فرمت
نردبان های فرمت می توانند برای رسیدن به مکان های بالاتر طولانی تر شوند. این نردبان ها از دو قسمت ساخته شده اند. اول را پایه و دیگری را پرواز می گویند.
با افزایش طول نردبان، پرواز در امتداد پایه حرکت می کند و طول نردبان افزایش می یابد. بیشتر آن ها در خانه ها و برای کارهای تعمیر استفاده می شود که در ارتفاع زیادی نیست.
3. نردبان تاشو
نردبان تاشو را می توان تا کرد و به راحتی در اطراف حمل کرد. این نوع از نردبان های صنعتی به دلیل تحمل بارهای بسیار سنگین شناخته شده نیستند. آن ها بیشتر برای محیط های کرخانه ای مورد استفاده قرار می گیرند و برخی از آن ها دارای ویژگی های ایمنی هستند.
4- نردبان سکو
این نوع نردبان ها به دلایل ایمنی دارای یک سکوی در بالا با یک نگهبان ریلی هستند. این نوع از نردبان های صنعتی گزینه هایی ممتاز برای کارهایی هستند که مدت زمان زیادی طول می کشد، زیرا از سایر انواع راحت تر است.
صفحه اصلی      درباره ما      قفسه بندی      چرخ فروشگاهی      پالت ابزار      نردبان خانگی      نردبان صنعتی      تماس با ما     
تلفن های فروش : 66741395 و 66746835 و 66747106
تهران ، خیابان حافظ ، خیابان سرهنگ سخایی ، پلاک 134
موبایل : 09120674623
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه قفسه 118 می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح